З Днем народження, Незалежна Україно!В Ріпках відзначили 25-у річницю незалежності України

З нагоди 25-ї річниці незалежності України сьогодні, 24 серпня, урочистості проходять по всій країні.

В Ріпках делегації від організацій районного центру, сільських громад представляють куточок своєї рідної землі у вишиванках, рушниках, зразках народної творчості, стравах традиційної української кухні, у пісні, в слові, танці.

Розпочалися урочистості святковим парадом. З хвилюванням кожен з присутніх сприймав урочисту мить заходу – винесення 12-ти метрового Державного Прапора України, який пронесли у голові колони святкової ходи. Парад продовжили прапороносці, колона в вишиванках, воїнів АТО, районного відділу поліції, прикордонників, пожежних, працівників аварійно - рятувальних формувань і служб, військового комісаріату, Центру дитячої та юнацької творчості, Ріпкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2, Ріпкинської гімназії, сільських та селищ громад, керівництва району, представників трудових колективів селища.

Учасники заходу пройшли центральною вулицею селища до парку відпочинку, де відбулися святкові заходи з нагоди Дня незалежності України.

З вітальним виступив голова районної державної адміністрації Борис Мелашенко та вручив нагороди і медалі.

Керівництво району оглянуло містечка сільських та селищних громад.

Цього дня працювала святкова торгівля продовольчою та промисловою групами, виробами народних майстрів.

У парку відпочинку відбувався святковий концерт, для дітей було організовано конкурси та розваги, проведено конкурс дитячого малюнку на асфальті та папері на патріотичну тематику, на районному стадіоні - змагання з футболу. У вечірній час біля районного будинку культури відбувся концерт артистів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм та вечір відпочинку.