Ріпкинщина готується належно відзначити в районі День Державного Прапора України і 25-у річницю Незалежності України

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Світлани Тризни відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.

На засідання, крім членів організаційного комітету, були запрошені замглайський селищний голова Олександр Красківський та радульський селищний голова Олег Сухоруков, які повідомили про заплановані заходи, що відбудуться на територіях їхніх громад.

Про те, які заходи планується провести в селищі Ріпки 23 та 24 серпня 2016 року присутніх ознайомила заступник голови районної державної адміністрації Світлана Тризна. Планом передбачається ряд цікавих та змістовних заходів патріотичного спрямування. Також вона повідомила, що з нагоди цих свят ряд культурно-розважальних заходів відбудеться на території всіх громад району. Свої пропозиції та зауваження висловили заступник голови районної ради Світлана Ткаченко, начальник відділу культури та туризму районної державної адміністрації Іван Атрощенко, директор Ріпкинського районного центру дитячої та юнацької творчості Тетяна Лях.

Учасники засідання спільно узгодили план заходів з відзначення в районі Дня Державного Прапора України і 25-ої річниці Незалежності України. Всім присутнім членам організаційного комітету були дані конкретні завдання.